Новини ансамблю

14 лютого 2019 року Народний ансамбль сучасного танцю "Майстер-клас" приймав участь у святковому заході до 

З 14 по 17 грудня 2018 року Народний ансамбль сучасного танцю "Майстер-клас" приймав участь у всеукраїнському фестивалі -конкурсі дитячої творчості "Таланти Зими" в місті Сатанів Хмельницької області. Це був насправді феєричний та витончений виступ. Наші дівчата та хлопці підтвердили свій профессіоналізм та отримали 3 перших місця по номінаціям та Гран При фестивалю з сертифікатом на 5000 грн.

Ми пишаємось вами наші талановиті та яскраві зірочки! 

З 01 по 07 травня 2018 року Народний ансамбль сучасного танцю "Майстер-клас"  приймав участь у міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості "Світ у твоїх долонях" в  Греції  у місті Паралія Катерині . Шикарний готель-спа "Космополітен" приймав учасників фестивалю і на цілих 7 днів забув про спокій! Програма фестивалю була дуже насичена та цікава. Окрім конкурсної програми працювали різноманітні творчі майстерні, майстер-класи від журі фестивалю. Привітне і тепле море та сонце не залишило байдужим нікого. 

28 квітня 2018 року у приміщенні Жовтневого палацу культури пройшов Гала концерт та нагородження переможців міського огляду -конкурсу художньої самодіяльності та аматорських колективів міста Києва. Народний ансамбль сучасного танцю "Майстер-клас" виборов почяесне перше місце у номінації сучасна хореографія.

Ми пишаємось нашими дівчатами, які вже вкотре довели свою виключність і профессіоналізм ! Вони  стали прикладом для багатьох колективів приймавших участь у цьому конкурсі !!! "Майстер-клас" - завжди попереду!

Так тримати і не зупинятись!

21 квітня 2018 року у приміщенні ЦК " Святошин" відбувся святковий концерт на честь ювілею незмінного керівника Народного ансамблю сучасного танцю "Майстер-клас" Заслуженого працівника культури України, члена Національної спілки хореографів України, Президента міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Світ у твоїх долонях" Кисиленко Ірини Анатоліївни. 

24 березня 2018 року Народний ансамбль сучасного танцю "Майстер-клас" брав участь у конкурсній програмі Міського огляду колективів  художньої самодіяльності та аматорских колективів міста Киева, згідно роспорядження департаменту культури України.
У змаганні приймали участь переможці районних оглядів-конкурсів и був дуже цікавий конкурс. Наші дівчата виступили дуже професійно 
та натхненно і як завжди,не залишили байдужими глядачів та почесне жюрі конкурсної програми .Ми пишаємось вами дівчата! 

З 22 по 25 грудня 2017 року у підготовчих та основних групах Народного ансамблю сучасного танцю "Майстер-клас" пройшли відкриті уроки для батьків та гостей свята. Не зважаючи на епідемію грипу, яка звалила у цей період багато дітей на лікарняний, уроки відбулись дуже жваво та яскраво. Батьки були задоволені рівнем підготовки дітей за 5 місяців навчання і щиро дякували педагогам кожної групи.

18 грудня 2017 року Святий Миколай розпочав свою святкову ходу з Гала Концерту фестивалю"Повір у себе" для талановитих дітей з інвалідністью!!!
Наші дівчата вже традиційно приймають участь у всіх благодійних акціях та концертних програмах  для дітей-інвалідів. Дякуємо учасникам і організаторам за чудовий концерт та святковий настрій! А концертна програма та щира підтримка друзів були найкращим подарунком для  родин ,які потредують нашої уваги і підтримки! Чудове родинне свято, добра щорічна традиція Святошинського району! Дякуємо всім!!

14 листопада 2017 року Народний ансамбль сучасного танцю "Майстер-клас" приймав участь в зйомках новорічного вогнику у концерт холлі "Фрідом" з Народою артисткою України Аллою Поповою. Дівчата як завжди ,були непереревершені!

Сторінки