Новини ансамблю

26 травня 2021 року на сцені ЦК "Святошин" відбувся звітний концерт колективів центра культури. Після тривалої перерви 

діти з задоволенням виходили на сцену . Це був феєрверк настрою та позитиву. Наші дівчата як завжди, були професійні та витончені. Була показана прем*ера нового номеру "Біг на місті". Глядачи в залі захопленно дивились на сінхронні рухи та майстерне виконання складної хореографії в стилі контемпорарі.  Як ім було важливо почути схвалення глядачів у концертній залі! І це сталося ! Овації та крики браво! Так тримати дівчата! Нас не зломить ніякий карантин!

19 жовтня 2019 року у ЦК "Святошин" відбувся ювілейний концерт присвячений 20-ти річчю заснування Народного ансамблю сучасного танцю "Майстер-клас" під назвою "Зустрічь поколінь".  І дійсно, це було неперевершене та зворушливе свято! На одній сцені зустрілися та запалювали глядачів випускники всіх років. Це дійство не залишило байдужим нікого, тому у глядацькій залі не було вілних місць. Батьки всіх учасників коллективу аплодували стоячі кожному танцю!

З 08 по 25  серпня  2019 року Народний ансамбль сучасного танцю "Майстер-клас" відпочивав у  СМТ Кирилівка 

Запоріжської області. Чудовий  дитячий табір "Северянін" гостинно приймав наших  талановитих артистів. 

Дівчатам  вдалося не тільки відмінно відпочити,але  і старанно провести репетиційний період. Наші зірочки, як завжди, вразили відпочиваючих дітей табору своіми витонченими постановками на всіх заходах табору. Нам сподобався табір та команда вожатих.

Дякуємо всім за гарний та змістовний відпочинок!

 

14 лютого 2019 року Народний ансамбль сучасного танцю "Майстер-клас" приймав участь у святковому заході до 

З 14 по 17 грудня 2018 року Народний ансамбль сучасного танцю "Майстер-клас" приймав участь у всеукраїнському фестивалі -конкурсі дитячої творчості "Таланти Зими" в місті Сатанів Хмельницької області. Це був насправді феєричний та витончений виступ. Наші дівчата та хлопці підтвердили свій профессіоналізм та отримали 3 перших місця по номінаціям та Гран При фестивалю з сертифікатом на 5000 грн.

Ми пишаємось вами наші талановиті та яскраві зірочки! 

З 01 по 07 травня 2018 року Народний ансамбль сучасного танцю "Майстер-клас"  приймав участь у міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості "Світ у твоїх долонях" в  Греції  у місті Паралія Катерині . Шикарний готель-спа "Космополітен" приймав учасників фестивалю і на цілих 7 днів забув про спокій! Програма фестивалю була дуже насичена та цікава. Окрім конкурсної програми працювали різноманітні творчі майстерні, майстер-класи від журі фестивалю. Привітне і тепле море та сонце не залишило байдужим нікого. 

28 квітня 2018 року у приміщенні Жовтневого палацу культури пройшов Гала концерт та нагородження переможців міського огляду -конкурсу художньої самодіяльності та аматорських колективів міста Києва. Народний ансамбль сучасного танцю "Майстер-клас" виборов почяесне перше місце у номінації сучасна хореографія.

Ми пишаємось нашими дівчатами, які вже вкотре довели свою виключність і профессіоналізм ! Вони  стали прикладом для багатьох колективів приймавших участь у цьому конкурсі !!! "Майстер-клас" - завжди попереду!

Так тримати і не зупинятись!

21 квітня 2018 року у приміщенні ЦК " Святошин" відбувся святковий концерт на честь ювілею незмінного керівника Народного ансамблю сучасного танцю "Майстер-клас" Заслуженого працівника культури України, члена Національної спілки хореографів України, Президента міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Світ у твоїх долонях" Кисиленко Ірини Анатоліївни. 

24 березня 2018 року Народний ансамбль сучасного танцю "Майстер-клас" брав участь у конкурсній програмі Міського огляду колективів  художньої самодіяльності та аматорских колективів міста Киева, згідно роспорядження департаменту культури України.
У змаганні приймали участь переможці районних оглядів-конкурсів и був дуже цікавий конкурс. Наші дівчата виступили дуже професійно 
та натхненно і як завжди,не залишили байдужими глядачів та почесне жюрі конкурсної програми .Ми пишаємось вами дівчата! 

Сторінки