Про нас

Хореографічний колектив «Майстер-клас» створений Іриною Кисиленко у 1999 році у Святошинському районі міста Києва. Починаючи з 2001 року, колектив тісно співпрацює з відділами культури Святошинської і Міської адміністрацій Києві, з Міністерством Культури, беручи активну участь в урочистих заходах та концертних програмах. «Майстер-клас» традиційно є учасником визначних культурних подій, які проводяться на головних концертних майданчиках України: Палац культури «Україна», Майдан Незалежності та інші.

Нині зразкова студія сучасного танцю «Майстер-клас» – неодноразовий володар 1 премії на міському огляді-конкурсі художнього та самодіяльного мистецтва м. Києва (жовтень 2004, 2008 та 2011 року). Колектив активно співпрацює з народним артистом України Анатолієм Матвійчуком, заслуженими артистами України Іриною Шинкарук, Аллою Поповою, Петром Чорним. 

Наша місія – естетичне та хореографічне виховання дітей в культурному середовищі, спираючись на досягнення майстрів України і світу, виховання почуття гідності, формування естетики естрадного хореографічного мистецтва, готовності до різних форм мистецького самовираження.

Ми команда професіоналів, тому ми не лише навчаємо техніки танцю, ми виховуємо характер, силу волі, вміння співпрацювати з колективом, йти до своєї мети і – перемагати.