Афiша останнiх новин

Новини ансамблю

Тип новини: 

З 01 по 07 травня 2018 року Народний ансамбль сучасного танцю "Майстер-клас"  приймав участь у міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості "Світ у твоїх долонях" в  Греції  у місті Паралія Катерині . Шикарний готель-спа "Космополітен" приймав учасників фестивалю і на цілих 7 днів забув про спокій! Програма фестивалю була дуже насичена та цікава. Окрім конкурсної програми працювали різноманітні творчі майстерні, майстер-класи від журі фестивалю. Привітне і тепле море та сонце не залишило байдужим нікого. 

Оголошення

Тип новини: 

Народний ансамбль сучасного танцю "Майстер-клас" оголошує додатковий набір хлопчиків та дівчат для професійного навчання у студії ансамбля.
Набір дітей від 3-х до 15-ти років проводиться в індивідуальному порядку. 
Групи формуються за віковими категоріями та по рівню підготовки.
Заняття та кастинг проходять:
пр. Перемоги, 112, у приміщенні ЦК "Святошин"
вул. Львівська, 6/3, у приміщенні спеціалізованної школи №40
вул. Серафимовича, 3-А, у приміщенні Київського академічного театру Українського фольклору "Берегиня"

Анонс

Тип новини: 

З 11 по 26 червня 2016 року   Народній ансамбль сучасного танцю "Майстер-клас"  їде до Сонячної Болгарії місто Кітен у міжнародний табір " Вместе"  де буде приймати участь у фестивалі-конкурсі "Зірковий бриз". 
Щасливої дороги та неосяжних перемог вам!

Новини вiд партнерiв

Тип новини: 

ГО "Мистецтво Танцю" висловлює щиру подяку депутату Київради Семену Борисенку за значний внесок в розвиток культури. Зокрема, за сприяння участі ансамблю "Майстер-Клас" в ІІІ міжнародному фестивалі "Перлини Європи".  

Нагадаємо. У березні-квітні цього року Майстер-Клас отримав найвищі нагороди у престижноу європейському конкурсі.