Новини партнерiв

ГО "Мистецтво Танцю" висловлює щиру подяку депутату Київради Семену Борисенку за значний внесок в розвиток культури. Зокрема, за сприяння участі ансамблю "Майстер-Клас" в ІІІ міжнародному фестивалі "Перлини Європи".  

Нагадаємо. У березні-квітні цього року Майстер-Клас отримав найвищі нагороди у престижноу європейському конкурсі.

В Україні розпочинається серія публічних дискусій, націлених на ефективне втілення стратегій благочинності. Дискусійна площадка збиратиме щомісяця меценатів, благодійників, лідерів думок, ЗМІ та активних громадян.  
 
Очікується, що у спільному діалозі буде здійснюватися ефективний обмін позитивним досвідом благочинності, знаходитися рішення наболілих проблем, вдосконалюватися методи роботи, об'єднуватися зусилля благодійників та зароджуватися нові напрямки соціальної активності.    
 

На виконання розпорядження голови Київської міської державної адміністрації О.Попова «Про проведення заходу «Свято знань на Хрещатику» 01 вересня 2013 року на Хрещатику відбулася  велика мистецька  дитяча  подія.

В цьому році, вперше,  в такому заході були  представлені мистецькі заклади  міста Києва.

Заклади естетичного виховання управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації підготували гарну презентацію своєї творчої діяльності.

9 вересня в Солом’янському районі Києва відбулася подія, котру багатохто з присутніх на ній вважає епохальною.