20-річчя Народного ансамблю сучасного танцю "Майстер-клас".

19 жовтня 2019 року у ЦК "Святошин" відбувся ювілейний концерт присвячений 20-ти річчю заснування Народного ансамблю сучасного танцю "Майстер-клас" під назвою "Зустрічь поколінь".  І дійсно, це було неперевершене та зворушливе свято! На одній сцені зустрілися та запалювали глядачів випускники всіх років. Це дійство не залишило байдужим нікого, тому у глядацькій залі не було вілних місць. Батьки всіх учасників коллективу аплодували стоячі кожному танцю! Багато приємних та вдячних поздоровлень лунало на адресу незмінному художньому керівнику ансамблю Заслуженному працівнику культури України Ірині Кисиленко, яка заснувала та пестила цей колектив всі 20 років. Завдяки ій та постійной кропотливій роботі усіх педагогів ансамблю, збереглася та неповторна  атмосфера родинного тепла, яка так  необхідно кожній дитині поза домом! Тому випускники і називають ансамбль своєю сімьєю, а Ирину Анататоліївну другою мамою!

Їм завжди раді! Їх завжди чекають! Тому  що ансамбль "Майстер-клас" - це велика, дружня та справжня родина на всі часи!

Святковий концерт прикрасили своіми поздоровленнями друзі ансамблю , дуже потужні та визначні виконавці та колективи!

Це Народні артистки України Ірина Шинкарук та Алла Попова, володарь Гран Прі міжнародних конкурсів Дарина Шипуліна, зразковий художній колектив ансамбль народного танцю "Волошки", Зразкова вокальна студія "Забава", "Джа-степ-танц-КЛАС" Володимира Шпудейка, зразковий ансамбль народного танцю "Соколята", Народний фольклорний ансамбль танцю "Київ Політ".

Ми дуже вдячні за підтримку та поздоровлення  нашій  Святошинській у місті Києві державній адміністрації в особі начальника управління культури та охорони культурної спадщини Ірини Трусової, яка подарувала ансамблю можливість пошиву нових колекцій костюмів та дуже великий ювілейний 15-ти кілограмовий торт!!!  А також  директору  ЦК "Святошин"  Бурдію О.Д. за подарунок великого СД телівізора.

Ми дуже зворушені та щиро  вдячні всім хто допоміг зробити це свято для дітей! 

Нехай живе, процвітає та досягає своєї мети цей визначний та  родинний Народний ансамбль сучасного танцю "Майстер-клас"!!!

Ми пишаємось вами!