Анонс

19 жовтня 2019 року  о 16.00 у приміщенні Центу Культури "Святошин" відбудеться ювілейний концерт до 20 -річчя  Народного 

ансамблю сучасного танцю "Майстер-клас".

 

З 11 по 26 червня 2016 року   Народній ансамбль сучасного танцю "Майстер-клас"  їде до Сонячної Болгарії місто Кітен у міжнародний табір " Вместе"  де буде приймати участь у фестивалі-конкурсі "Зірковий бриз". 
Щасливої дороги та неосяжних перемог вам!

ГО "Мистецтво танцю", КОЦ "Пролісок" при підтримці Департаменту культури КМДА, КП "Агенство по обслуговуванню театральної та концертної діяльності"
та продюсерського центру Заслуженого артиста України Віктора Івануса представляють:
І Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Світ у твоїх долонях"
4, 5 грудня - конкурсні дні
6 грудня  - Гала-концерт
Медіа підтримка: ТРК "Україна, "Культура"
Місце проведення: КОЦ "Пролісок", район "Конча-Заспа" смт. Козин, Київська обл., Обухівський р-он, вул. Солов"яненка, 369

Міжнародний благодійний фонд Костянтина Кондакова виступив з ініціативою переведення благочинності в Україні на новий якісний рівень. Для цього створюється дискусійна площадка, яка збиратиме щомісяця меценатів, благодійників, лідерів думок, ЗМІ та активних громадян.  
 

Зразковий ансамбль “Майстер-Клас” готується взяти участь у міжнародному фестивальному русі, який включає фестивалі “Перлини Європи” та “Вечірня Верона”.

Культурний проект здійсниться в Чехії та Італії з 25.03.2014 по 02.04.2014.

Історія успішних виступів нашого колективу у міжнародному фестивальному русі в попередні роки свідчить, що ми здобуваємо не лише власні перемоги, але насамперед – перемогу всієї України, до якої утворюється відповідне ставлення. Тож, побажаємо успіху нашій команді та перемоги - Україні!

2 грудня 2013 року у приміщенні НК "Бінго" відбудеться благодійна дитяча культурно-мистецька акція до Міжнародного дня інвалідів – казкова феєрія «Світ у твоїх долонях». Організатори акції: Громадська організація "Мистецтво танцю" та Народний ансамбль сучасного танцю "Майстер-Клас".  Ми прагнемо долучити дітей до прекрасного, розширити їх уявлення про хореографію та пластику, та головне – відчути підтримку друзів, допомогти вірити в себе та свої сили.